Klimatyzatory
Pompy ciepła
Rekuperatory
Pobierz darmową aplikację Klimatyzacja.Info
Znajdź specjalistów w Twojej lokalizacji!

Zadbaj o codzienny komfort i jakość powietrza.

Z pomocą aplikacji znajdziesz specjalistów i urządzenia, które Ci to zapewnią.

O aplikacji
Szukaj specjalisty Znajdź specjalistów w Twojej lokalizacji

Aplikacja mobilna wyszuka specjalistów klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji w Twojej lokalizacji.

Sprawdź profile firm, zakres usług, oferty, cennik
oraz opinie klientów. Kontaktuj się, wysyłaj zapytania i składaj zlecenia wybranym specjalistom za pomocą naszej aplikacji.

Dobierz urządzenia Dobierz urządzenie pasujące do Twoich potrzeb

Kalkulator aplikacji dokona wstępnego doboru klimatyzatorów, pompy ciepła i rekuperatorów
w kilku prostych krokach. Kalkulator przeanalizuje Twoje potrzeby i dobierze urządzenia, które najlepiej im odpowiadają.

Dla wybranych urządzeń aplikacja wyszuka autoryzowanych specjalistów w okolicy, z którymi będziesz mógł skontaktować się na różne sposoby.

Strefa marek Sprawdź ofertę produktową dostępnych marek

Wybieraj znane i sprawdzone marki klimatyzatorów, pompy ciepła i rekuperatorów dostępnych w strefie marek aplikacji mobilnej.

Strefa marek wskaże Ci ofertę produktową urządzeń wybranej marki. Za pomocą aplikacji dopasujesz urządzenia do Twoich potrzeb oraz wyszukasz autoryzowanych specjalistów i oferty w Twojej okolicy.
Moje urządzenia Znajdź specjalistów serwisu dla Twoich urządzeń

Planujesz zakup z montażem lub posiadasz już klimatyzator, pompę ciepła lub rekuperator?
W aplikacji mobilnej możesz prowadzić Twoją interaktywną książkę serwisową!

Dodaj swoje urządzenia w aplikacji i kontaktuj się
z autoryzowanymi specjalistami marki.
Zgłaszaj awarię, wysyłaj zapytania i umawiaj się na najbliższy przegląd serwisowy Twoich urządzeń.
Pytania
Co oferuje aplikacja Klimatyzacja.Info?

Klimatyzacja.Info to darmowa aplikacja mobilna, która wyszuka najbliższych specjalistów klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji w Twojej lokalizacji. W aplikacji dokonasz wstępnego doboru urządzeń różnych marek i znajdziesz oferty autoryzowanych instalatorów w okolicy. Aplikacja poprowadzi Twoją interaktywną książkę serwisową urządzeń, które już posiadasz lub planujesz zakupić.

Jak zainstalować aplikację?

Aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store. Otwórz stronę Klimatyzacja.Info i kliknij w ikonę platformy Twojego urządzenia mobilnego. Zostaniesz przekierowany do sklepu gdzie możesz zainstalować naszą darmową aplikację.

Czy korzystanie z aplikacji jest płatne?

Korzystanie z aplikacji mobilnej Klimatyzacja.Info jest bezpłatne.

Czy w aplikacji mogę kupić urządzenie z montażem?

Urządzenia HVAC to sprzęt specjalistyczny więc ich sprzedaż, montaż oraz serwis oddajemy w ręce wykwalifikowanych firm, które wyszukasz w aplikacji. Klimatyzacja.Info nie oferuje bezpośredniej sprzedaży internetowej w aplikacji.

Jaka jest wiarygodność specjalistów w aplikacji?

Podczas rejestracji firmy podają dane dotyczące swojej działalności gospodarczej. Klimatyzacja.Info weryfikuje dane firm w tym uprawnienia i certyfikaty. Opinie o firmach instalacyjnych znajdziesz w profilu firmy aplikacji. Własną opinię o firmie dodasz po skorzystaniu z usługi wybranej firmy.

Jakie dane udostępnić aby korzystać z aplikacji?

Korzystanie z podstawowych funkcji aplikacji nie wymaga logowania. Aby wysłać zapytanie ofertowe do wybranego specjalisty w aplikacji należy utworzyć konto podając podstawowe dane kontaktowe takie jak adres e-mail oraz telefon kontaktowy. Do aplikacji zalogujesz się kontem Google lub Apple ID. Twoje dane są chronione zgodnie z Polityką prywatności i Regulaminem Klimatyzacja.Info

Blog
6 lutego 2022 Klimatyzator, pompa ciepła, rekuperator – czym są i jak działają?

Urządzenia takie jak klimatyzatory, pompy ciepła czy rekuperatory coraz częściej pojawiają się w polskich domach. Choć nie kosztują mało, z roku na rok zyskują na popularności i są chętnie wybierane nie tylko na etapie budowy lub zakupu nowych nieruchomości, ale także przez właścicieli i inwestorów chcących dokonać termomodernizacji istniejących już budynków. Sposób działania klimatyzatorów, pomp […]

Czytaj dalej >
2 lutego 2022 Jak wybrać klimatyzację do domu lub mieszkania?

Klimatyzacja w domu czy mieszkaniu nikogo już dzisiaj nie dziwi, co więcej – nie jest już to luksus, na który stać wyłącznie nielicznych. Nie wiesz jak wybrać klimatyzację do domu lub mieszkania ? Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą w odpowiedzieć na pytanie, jaki klimatyzator wybrać. Czy warto postawić na klimatyzację w domu lub mieszkaniu ? […]

Czytaj dalej >
6 lutego 2022 Klimatyzator typu SPLIT, czyli wydajna pompa ciepła powietrze – powietrze

Klimatyzatory typu SPLIT należą do najpopularniejszych urządzeń klimatyzacyjnych w domach, mieszkaniach, małych biurach, sklepach czy lokalach usługowych. Coraz wyższa efektywność klimatyzatorów SPLIT podczas pracy w trybie grzania sprawia, że są one również coraz częściej wybierane jako jedyne źródło ogrzewania powietrznego pomieszczeń. Jakie są rodzaje jednostek wewnętrznych klimatyzatorów typu SPLIT ? Jakie zalety posiada ta wydajna […]

Czytaj dalej >
13 lutego 2022 Czy warto dokonać zakupu klimatyzatora w markecie?

Osoby prywatne coraz częściej decydują się na klimatyzację w domu lub mieszkaniu. Nie jest to już z pewnością luksus przeznaczony wyłącznie dla firm i instytucji, a ogólnie dostępny produkt w zróżnicowanych cenach . W czasach zmieniających się warunków klimatycznych klimatyzacja to jedyny skuteczny sposobów na zapewnienie optymalnego komfortu temperatury w pomieszczeniach w lecie i w […]

Czytaj dalej >
Więcej artykułów
Partnerzy